Kontakta oss

Tveka inte att höra av dig! Vi ställer gärna upp att diskutera lösningar för ditt projekt.

Göran Martinsson

VD, delägare och platschef
070-570 97 10 | goran.martinsson@road.nu

Per Martinsson

Kalkylator, senioradviser, delägare och arbetschef
070-296 55 10 | per.martinsson@road.nu

Ann-Catrine Henriksson

Ekonomiansvarig
070-327 32 50 | ann-catrine.henriksson@road.nu

Helén Martinsson

Ekonomiansvarig
070-641 53 35 | helen.martinsson@road.nu

Mikael Löfvenholm

KMA ansvarig
072-245 1328 | mikael.lofvenholm@road.nu

Robert Hortlund

Pc
076-623 32 23 | robert.hortlund@road.nu

Martin Andersson

Arbetsledare
073-052 92 86 | martin.andersson@road.nu

Petri Teräväinen

Arbetsledare
070-240 75 70 | petri.teräväinen@road.nu

Niklas Johansson

Arbetsledare
070-337 99 00 | niklas@road.nu

Krisztián Röckl

Mätningsingenjör
070-576 49 50| krisztian@road.nu

Attila Kondics

Mätningsingenjör
070-258 8732I attila.kondics@road.nu


Besöksadress

Skovägen 4, 790 21 Bjursås


Postadress

Scandinavian RoadConstruction
Box 10, 790 21 Bjursås


Telefon

023-107 70


Fax

023-177 96